Oferta z dnia: 2019-10-21

Junior Data Scientist (4500 - 4800 zł brutto) [1193] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • uzgodnienie celu analiz ze zleceniodawcą biznesowym
  • przygotowanie danych
  • analiza danych
  • wizualizacja danych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • praktyczna znajomość języka SQL
  • bardzo dobra praktyczna znajomość programu MS Excel
  • umiejętność przygotowywania prezentacji i / lub infografik

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka Python
  • znajomość języka R
  • znajomość narzędzia Power BI / Tableau
  • znajomość narzędzi Big data

Oferujemy:

  • pracę u Klienta z branży telekomunikacyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie data science przy użyciu technologii Python, R, Teradata, Oracle, Big data, SAS
  • wynagrodzenie na poziomie 4500 - 4800 zł brutto w oparciu o umowę zlecenie / umowę o dzieło
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w miesiącu
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • godziny pracy między 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00

+48 (22) 653 85 92