Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • praca z użytkownikiem biznesowym na etapie wypracowania koncepcji rozwiązania i przygotowania danych
  • przygotowanie danych do modelowania, feature engineering
  • trenowanie, selekcja i strojenie modeli prognostycznych
  • monitorowanie wdrożonego rozwiązania, zapobieganie degradacji wskutek data/concept drift

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość języka Python w zastosowaniu do analizy i przetwarzania danych
  • znajomość bibliotek języka Python wykorzystywanych w uczeniu maszynowym: numpy, pandas, scikit-learn
  • znajomość zagadnień przetwarzania języka naturalnego, w tym co najmniej jednej z bibliotek: nltk, gensim, spacy
  • podstawowa znajomość bibliotek wykorzystywanych w wizualizacji danych: matplotlib, seaborn
  • podstawowa znajomość tworzenia modeli z użyciem sieci neuronowych, w tym znajomość jednej z bibliotek Tensorflow lub PyTorch
  • zrozumienie etapów cyklu życia rozwiązań uczenia maszynowego
  • umiejętność pracy z użytkownikiem biznesowym
  • umiejętność pracy w środowisku Unix

Oferujemy:

  • pracę w wiodącej firmie telekomunikacyjnej
  • uczestnictwo w projektach tworzenia rozwiązań uczenia maszynowego oraz ich utrzymaniu po wdrożeniu
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole
  • współpracę na podstawie umowy B2B
  • pracę w modelu hybrydowym (2 dni w biurze 3 dni z domu, lokalizacja: Warszawa Ochota)
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92