Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Poszukujemy do zespołu DevOps Sztucznej Inteligencji Regular/Senior Administratora/członka zespołu devops.
  • Praca przy voicebotach, chatbotach oraz mailbotach z zespołami scrumowymi rozwijającymi te narzędzia.
  • Praca z nowymi technologiami, z zastosowaniem AI/ML.
  • Wyzwaniem i jednocześnie rozwojem poza bieżącym  utrzymaniem systemów będą:

                    - dostosowanie monitoringu, pipeline wdrożeniowych oraz samego procesu utrzymania do potrzeb zespołów wdrożeniowych
                    - przeniesienie wraz z zespołem System Team  podległych systemów na Kubernetes, a w przyszłości do chmury (prawdopodobnie GCP).

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wymagane kompetencje twarde:
  • Linux (np CentOS) / Bash
  • Ansible
  • Docker
  • Zagadnienia sieciowe LAN, HAProxy, SSL, itp
  • ElasticSearch
  • Prometheus
  • Kibana
  • Grafana

Wymagane kompetencje miękkie:

  • Analiza logów, problemów
  • Asertywność

  • Dociekliwość, cierpliwość

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Git, gitlab
  • K8s
  • Znajomość zagadnień technicznych branży telco
  • Oracle lub inna baza SQL
  • Gotowość do elastycznego planowania harmonogramu pracy (w utrzymaniu niektóre prace warto, a niekiedy trzeba robić poza standardowymi godzinami pracy zespołów lub w momentach najniższego użycia systemów przez klientów)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, młodym i mocno rozwijającym się zespole.
  • Pracę w firmie w branży telekomunikacyjnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku IT/sztucznej inteligencji
  • Pracę w formule hybrydowej (2-3 dni pracy zdalnej, pozostale z biura w Warszawie)
  • Zatrudnienie od zaraz

+48 (22) 653 85 92