Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Zaprojektowanie architektury Feature Store
  • Budowa, utrzymanie i rozwój Feature Store
  • Monitoring jakości danych
  • Continuous improvement i continuous development

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w budowie środowiska bazodanowego przeznaczonego do analityki
  • Bogate doświadczenie w wykorzystaniu SQL do pozyskiwania i przekształcania danych
  • Znajomość technologii: teradata, sas (4GL), ekosystemu hadoop szczególnie spark i hive
  • Znajomość zagadnień architektury i integracji danych a także data quality
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość GIT

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w budowaniu Feature Store dla Data Science
  • Znajomość GCP

Oferujemy:

  • Pracę w firmie telekomunikacyjnej
  • Współpracę na podstawie umowy B2B (19000 - 21000 zł na fakturę)
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Machine Learning oraz Big Data

+48 (22) 653 85 92