Obowiązki

O projekcie:

Celem projektu jest implementacja u naszego Klienta (instytucji publicznej) portalu związanego z ochroną zdrowia. Od wielu lat specjalizujemy się w budowie i wdrażaniu systemów informacyjnych w obszarze ochrony zdrowia w Polsce. Wykorzystując posiadane kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Wykorzystywane frameworki, narzędzia i metodyki

  • Java 11
  • Springboot
  • Angular min. 6
  • HTML/CSS
  • Visual Studio, JIRA
  • Komunikacja: MS Teams

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Min. 3 lata w tworzeniu oprogramowania w technologii Java;
  • Bardzo dobrą znajomość języka Java;
  • Znajomość systemów kontroli wersji (BitBucket);
  • Dobrą znajomość technologii: Spring Framework, Spring Boot;
  • Dobrą organizację pracy;
  • Umiejętność pracy zespołowej i wysokie umiejętności interpersonalne;

Atuty

Mile widziane:

  • Umiejętności praktycznego wykorzystania zasad czystego kodu (SOLID, DRY) oraz znajomość dobrych praktyk programistycznych (TDD, BDD);
  • Znajomość metodyki DevOps;
  • Znajomość RabbitMQ, MS SQL Server;
  • Znajomość REST API, JUnit, PostgreSQL(EDB), Jenkins, SonarQube;
  • Umiejętność pracy w środowisku CI/CD;
  • Umiejętność rozumienia diagramów UML i Enterprise Architect;
  • Znajomość wytwarzania oprogramowania w podejściu zwinnym (Scrum, Jira);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Cechy takie jak: sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stawka: do 90zł/h na B2B;
  • Pracę zdalną;
  • Projekt powyżej 12 miesięcy;
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach;
  • Pracę od zaraz.
Lokalizacja: Warszawa / praca zdalna

+48 (22) 653 85 92