Oferta z dnia: 2021-08-18

Front-end Developer (100-115zł/h na B2B) [1409] P

Obowiązki

Opis stanowiska:

Projekt dotyczy wdrażania nowego środowiska dla rynku B2B u naszego Klienta. Zadaniem developera będzie zbudowanie narzędzi dla sprzedawców, konsultantów obsługowych oraz selfservice dla klienta.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Dobra znajomość HTML, CSS i Javascript
  • Poziom min. mid 2-5 lat
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z członkami zespołu z Indii i Holandii oraz czytanie i tworzenie dokumentacji

Oferujemy:

  • Stawka 115zł/h na B2B
  • Współpracę długofalową
  • Pracę w projekcie dla firmy z branży telekomunikacyjnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w formule hybrydowej z Warszawy lub 100% zdalnej

Lokalizacja: Praca zdalna / Cała Polska

+48 (22) 653 85 92