Oferta z dnia: 2021-08-11

Java Developer (110 - 130 zł netto/h/B2B) [1405] D

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Projekt dotyczy tworzenia aplikacji na rynek Europejski dla szkół, nauczycieli i uczniów: platformy edukacyjne, e-dzienniki, aplikacje do generowania egzaminów.
  • Aplikacja oparta jest o Vertx, AWS, REST, MongoDB. Jest to modularny monolit.
  • Możliwość doboru technologii w konsultacji z architektami.
  • Pokrycie testami 70%.
  • Głównie wyzwania architektoniczne/skalowalność – duża grupa docelowa (nauczyciele, uczniowie, rodzice).

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

Umiejętności w skali: 0 - 5

  • Ops
  • Java 4
  • Vertx 4
  • Spring framework 3
  • Spring data 3
  • Mockito 4
  • CQRS 3
  • Jenkins 2
  • MongoDB 4
  • Junit 4
  • Maven 4
  • DDD 4
  • XML 3
  • Rest 3
  • AWS 3
  • Kubernetes 3

Umiejętności miękkie:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość metodyki Agile

Oferujemy:

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
  • Pracę od zaraz,
  • Pracę w projekcie międzynarodowym.
  • Wynagrodzenie na poziomie 110-130 zł / h / B2B

Lokalizacja: Praca zdalna / Cała Polska

+48 (22) 653 85 92