Obowiązki

Zakres obowiązków:

Projektowanie i implementowanie rozwiązań zorientowanych na usługi w środowisku klienta.

  • Tworzenie kodu z wykorzystaniem języka Java
  • Code review
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie testów

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Praktyczne doświadczenie komercyjne w używaniu technologii Java.
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Znajomość koncepcji i świadomość wyzwań związanych z działaniem systemów rozproszonych (RESTful Web Services, event-driven architectures, microservices).
  • Znajomość wzorców komunikacji i integracji (Apache Kafka, MQ).
  • Znajomość technologii Spring Boot.
  • Wiedza o technologiach konteneryzacji (Docker).
  • Doświadczenie w przeglądaniu kodu (code review), refaktoryzacji i optymalizacji kodu.
  • Doświadczenie w pracy w procesie dostarczania oprogramowania opartym na metodykach zwinnych (Agile) z wykorzystaniem narzędzi wspierających JIRA, Confluence, GIT, Maven, Jenkins, JUnit oraz w podejściu DevOps: Continuous Delivery, Continuous Integration, Configuration Management, Automated Testing and Deployment.

Oferujemy:

  • Stawka: 110-130zł netto/h/B2B
  • Udział w ciekawych i ambitnych projektach dla Klienta bankowego (projekty z zakresu ubezpieczeń)
  • Udział w rozwoju produktów Klienta, możliwości realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach.
  • Pracę zdalną w 100%
  • Współpracę od zaraz

Lokalizacja: Warszawa / praca zdalna

+48 (22) 653 85 92