Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • realizacja kampanii marketingowych do klientów indywidualnych
  • analiza potencjału i skuteczności kampanii marketingowych
  • możliwość udziału w ciekawych projektach z obszaru CVM (obszary związane z Big Data, Machine Learning, NBA )

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość SQL
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć do nauki nowych technologii
  • wysokie umiejętności interpersonalne

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie z bazami danych SAS EG lub SAS CI / VA

Oferujemy:

  • pracę w firmie telekomunikacyjnej
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • pracę w formule hybrydowej (zdalnie oraz stacjonarnie)
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze marketingu, IT

+48 (22) 653 85 92