Obowiązki

Zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu w zakresie wdrożenia, utrzymywania, rozwoju i konfiguracji narzędzi na bazie Teradata - w szczególności:

  • przygotowanie danych ze źródeł zewnętrznych oraz baz Klienta (Teradata, pliki płaskie)
  • testowanie algorytmów i analityka techniczna wyników
  • modyfikacje istniejących algorytmów w oparciu o wymagania biznesowe

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość SQL
  • doświadczenie w środowisku Teradata
  • znajomość zagadnień bazodanowych (w tym optymalizacja przetwarzań)
  • UNIX - w szczególności tworzenie skryptów w języku bash
  • znajomość zagadnień związanych z integracją danych
  • znajomość narzędzi, procesów ETL
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • pracę w firmie telekomunikacyjnej (projekt dotyczy budowy rozwiązań raportowych)
  • możliwość rozpoczęcia pracy nawet od 1 lipca 2021
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • pracę w formule hybrydowej od września 2021 (do września 100% praca zdalna)
  • współpracę B2B/UZ

+48 (22) 653 85 92