Oferta z dnia: 2021-06-08

Wsparcie projektu [1382] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • analiza serwisów mapowych (np. Google Maps) oraz baz danych Klienta
  • analiza, weryfikacja istniejącej infrastruktury naziemnej Klienta przy użyciu powyższych metod

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • praktyczna znajomość narzędzi MS Office (w szczególności Outlook, MS Excel)
  • umiejętność biegłego posługiwania się Internetem pod względem poszukiwania informacji, łączenia źródeł, interpretacji danych (szeroko rozumiana umiejętność prowadzenia research’u sieciowego na zadany temat)
  • otwartość na nowe zagadnienia
  • komunikatywność
  • dokładność i rzetelność

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość struktury sieci telekomunikacyjnej
  • umiejętność korzystania z map elektronicznych
  • ogólna znajomość systemów GIS’owych (szczególnie Quantum GIS)

Oferujemy

  • pracę w firmie telekomunikacyjnej
  • wynagrodzenie 18,50 zł brutto / h na podstawie umowy zlecenia
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • pracę w formule hybrydowej (zdalnie oraz stacjonarnie z biura)
  • możliwość współpracy długofalowej (udział w kolejnych projektach)

Lokalizacja: Wrocław/Łódź

+48 (22) 653 85 92