Oferta z dnia: 2021-06-01

Software Architect [1376] P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i budowaniu architektury systemów informatycznych.
  • Opracowanie ram architektonicznych dla systemów IT wdrażanych w organizacji.
  • Realizacja projektów DW/ETL/BI.
  • Praktyczne wykorzystanie znajomości wzorców architektonicznych i projektowych.
  • Praca w architekturze mikroserwisów.

Wymagania

Must have:

Java, JEE, Spring, Spring Cloud, Spring Boot, JPA, Hibernate, PostgreSQL, Oracle, Microservices

Oferujemy:

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • 14 000 - 20 000 PLN + vat (B2B)

+48 (22) 653 85 92