Oferta z dnia: 2021-06-01

Konsultant BI / EPM [1372] P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w całym procesie projektowania i wdrażania narzędzi klasy Business Intelligence, Enterprise Performance Management oraz wspierających je systemów baz i Hurtowni Danych na Azure / AWS lub na lokalnych środowiskach.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Znajomość SQL (min. 2 lata praktyki), nowoczesnych Hurtowni Danych, BI (Business Intelligence), EPM (Enterprise Performance Management).
  • Otwarty umysł i analityczne myślenie.

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość modelowania wielowymiarowego (np. w SSAS, Cognos, Oracle Hyperion czy Infor)  oraz podstawowych zagadnień związanych z controllingiem i rachunkowością zarządczą, budżetowaniem lub konsolidacją finansową

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, która koncentruje swoje działanie na systemach Business Intelligence, Hurtowni Danych oraz Performance Management
  • Możliwość dobrania indywidualnej ścieżki rozwoju
  • Udział w projektach dla dużych klientów korporacyjnych
  • Dostęp do najnowszych technologii IT

+48 (22) 653 85 92