Oferta z dnia: 2021-05-21

Full-Stack Developer (12000-12500 zł brutto / UoP) [1345] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i modyfikacja kodu źródłowego
  • współtworzenie dokumentacji projektowej
  • współpraca ze wsparciem projektowym i z kierownikiem projektu

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość frameworku Angular 11
  • Znajomość TypeScript 4
  • Znajomość SignalR
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git)
  • znajomość C# do ASP.NET Core 5
  • znajomość nHibernate, xUnit, Jasmine & Karma, Protractor

Oferujemy:

  • Pracę projektową przy nowoczesnej aplikacji webowej
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie 12000 - 12500 zł brutto / UoP
  • Pakiet Luxmed
  • Pakiet Multisport
Lokalizacja: Praca zdalna

+48 (22) 653 85 92