Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Analiza biznesowa
  • Analiza danych
  • Automatyzacja procesów w Oracle/SAS EG
  • Przygotowanie kampanii/procesów w SAS CI
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: metody ilościowe, analityka gospodarcza, matematyka, informatyka i pokrewne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku: analityk biznesowy, analityk danych lub developer SAS
  • Bardzo dobra znajomośc SQL
  • Umiejętność interpretowania wymagań, weryfikacji kodu i dokumentacji
  • Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji technicznej i instrukcji użytkownika
  • Umiejętność projektowania i implementowania struktury danych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość SAS 4GL, SAS CI, Excel

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę hybrydową (z domu oraz z biura)
  • Współpracę w oparciu o jedną z umów cywilnoprawnych (B2B/Zlecenie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. technologie SAS)

+48 (22) 653 85 92