Oferta z dnia: 2021-01-13

Help Desk Specialist (pierwsza linia wsparcia) Zielonka

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pierwszego poziomu (1st level service desk)
  • instalacja sprzętu i oprogramowania standardowego oraz oprogramowania specyficznego dla stanowiska
  • eksploatacja infrastruktury IT (monitoring, rozwiązywanie problemów)
  • koordynacja kontaktu z zewnętrznymi dostawcami usług
  • proste zadania administracyjne w Active Directory / Exchange
  • aktualizacja i tworzenie dokumentacji

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na stanowisku HD

Oferujemy:

  • udział w półrocznym projekcie
  • możliwość korzystania z karty sportowej i medycznej
  • możliwość nabycia cennego doświadczenia

Lokalizacja: Zielonka

+48 (22) 653 85 92