Analityk

Analityk SAP

Praca hybrydowa

Lokalizacja:

Warszawa, Ochota

Data dodania:

2024-07-13

Wymagane umiejętności:

SAP MM
SAP SD

Mile widziane:

SAP S/4HANA

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B

Opis projektu:

W ramach zwiększenia odpowiedzialności jednostki szukamy zaangażowanych osób, które wzmocnią zespół w zakresie prac projektowych w obszarze SAP.

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań biznesowych.
  • Przygotowywanie rozwiązań funkcjonalnych i technicznych.
  • Tworzenie Specyfikacji Funkcjonalnych, śledzenie postępów i Sprintów w module SAP SD i MM.
  • Testowanie nowo opracowanych funkcjonalności, proponowanie ulepszeń.
  • Przygotowanie danych do testowania.
  • Współpraca z Biznesem i opracowywanie proponowanych funkcjonalności.
  • Przygotowywanie prezentacji dla interesariuszy w celu obrony proponowanych rozwiązań.
  • Realizacja projektów związanych z dalszym rozwojem oraz utrzymaniem modułów SAP.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z systemem SAP, szczególnie z modułem SD i MM (wersja ECC oraz SAP S/4HANA)
  • Znajomość procesów biznesowych związanych z dystrybucją i sprzedażą.
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.
  • Wykształcenie związane z informatyką
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane
  • Udział w projekcie upgrade do SAP S/4HANA.
  • Certyfikaty związane z SAP SD i MM.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów.
  • Umiejętności programistyczne w ABAP i znajomość innych modułów SAP.

To oferujemy:

  • Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej.
  • 50% zniżki na produkty pracodawcy (TV, internet, telefon).
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych.
  • Długofalowe zatrudnienie.
  • Dostęp do platformy do nauki języków.

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Dofinansowanie zajęć sportowych

Interesuje Cię ta oferta?