Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i akceptacja zgodności zapotrzebowań i zamówień pod względem budżetowym
  • przygotowywanie analiz oraz raportów
  • rozliczanie faktur z kontrahentem
  • czynności w zakresie księgowym (m.in. memoriałów)
  • rozliczania projektów informatycznych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, terminowość i samodzielność
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • pracę w firmie w branży telekomunikacyjnej
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku IT
  • pracę w formule hybrydowej

Lokalizacja: Warszawa

Address:

Al Jana Pawła II 23 pok. 222

00-854 Warsaw

Poland

Contact Us:

biuro@itconnect.pl

+48 (22) 653 85 92