Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementowanie rozwiązań zorientowanych na usługi w środowisku klienta.
  • Tworzenie kodu z wykorzystaniem języka Java.
  • Udział w analizie zgłaszanych błędów.
  • Programowanie w celu rozszerzenia aplikacji o nowe funkcjonalności, usunięcie zgłaszanych błędów.
  • Strojenie wydajności.
  • Udział w przeprowadzeniu testów.
  • Opracowywanie dokumentacji.
  • Wsparcie techniczne dla innych działów.
  • Współpraca z zespołem projektantów/programistów, analityków i testerów.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia komercyjnego.
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym.
  • Bardzo dobra znajomość języka Java, Spring/Spring Boot, JPA, Hibernate, REST, Git, Maven, JUnit, Mockito.
  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Potrafi w pełni samodzielnie wykonywać powierzone jej zadania.
  • Umiejętność komunikacji w zespole.

Oferujemy:

  • Stawka: 110-120zł/h netto na B2B.
  • Pracę w firmie w branży telekomunikacyjnej.
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja: Warszawa / praca zdalna

Address:

Al Jana Pawła II 23 pok. 222

00-854 Warsaw

Poland

Contact Us:

biuro@itconnect.pl

+48 (22) 653 85 92