Obowiązki

Szukamy osoby, ktróra:

  • będzie kreatywnie szukać rozwiązań problemów,
  • przedkłada automatyzacje nad czynności manualne,
  • dołączy do zespołu Techteam i będzie inspirował zespół developerski wdrażając dobre praktyki.

Obowiązki

Główne zadania to zapewnienie funkcjonowania systemu wraz z ekosystemem w jak najlepszej kondycji poprzez:

  • wdrażanie optymalizacji i automatyzacji
  • sugerowania ulepszeń dla zespołów deweloperskich
  • monitorowanie systemu Saleforce i procesów CI/CD
  • podejmowanie działań prewencyjnych i naprawczych
  • dostosowanie systemu do standardów bezpieczeństwa

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • administracja środowiskiem Salesforce
  • SFDX - umiejętność praktycznego zastosowania narzędzi do automatyzacji prac administracyjnych
  • umiejętność posługiwania się repozytorium git
  • mile widziane znajomość procesów CI/CD lub doświadczanie w automatyzacji procesów dostarczania kodu Saleforce
  • mile widziana znajomość języków skryptowych bash/javascript

Oferujemy:

  • współpracę długofalową
  • pracę w firmie w branży telekomunikacyjnej
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja: Warszawa

Address:

Al Jana Pawła II 23 pok. 222

00-854 Warsaw

Poland

Contact Us:

biuro@itconnect.pl

+48 (22) 653 85 92