Oferta z dnia: 2021-10-04

Administrator ILMT (110-140PLN/h netto na B2B) [1443] P

Obowiązki

Bieżąca administracja systemem ILMT obejmująca m.in.:

  • dodawanie i konfigurowanie monitorowanych maszyn i VM managerów,
  • generowanie raportów,
  • rozwiązywanie problemów z działaniem systemu,
  • przeprowadzenie update'ów i upgrade'ów systemu,
  • zarządzanie dostępem,
  • aktualizację składników systemu (takich jak np. tabela PVU),
  • zarządzanie bazą danych systemu,
  • przypisywanie metryk licencyjnych,
  • zarządzania klasyfikacjami oprogramowania i wykluczeniami,
  • konfiguracja i zarządzanie powiadomieniami e-mail z systemu

Bieżąca administracja systemem BigFix jako elementem środowiska ILMT obejmująca m.in.:

  • dodawanie maszyn,
  • kontrolę zbierania danych,
  • rozwiązywanie napotkanych problemów

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Min.2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę u cenionego dostawcy rozwiąząń wspierających procesy biznesowe.
  • Pracę 100% zdalną.
  • Projekty dla klientów z różnych branż: finansowej, telekomunikacjnej, energetycznej.
  • Stawkę: 110-140PLN/h netto na B2B

Lokalizacja: Praca zdalna

+48 (22) 653 85 92