Oferta z dnia: 2021-09-29

Analityk Biznesowy / Systemowy (100-130 zł/h/B2B) [1438] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analiz biznesowych
  • Modelowanie procesów, danych oraz przepływów i relacji
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności
  • Opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych (UML lub BPMN)
  • Prowadzenie warsztatów biznesowych
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Nadzór nad kompletnością i poprawnością wypracowywanych rozwiązań
  • Wsparcie analityczne podczas wytwarzania oprogramowania, testów i wdrożenia, współpraca z programistami, testerami, użytkownikami biznesowymi, administratorami
  • Przygotowywanie analiz systemowych (w tym tworzenia między innymi przypadków użycia, user story)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w obszarze bankowości
  • Znajomość zagadnień związanych z bankowością elektroniczną i mobilną, systemami płatniczymi, płatnościami mobilnymi, kartami płatniczymi
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych/systemowych
  • Znajomość notacji UML lub BPMN
  • Znajomość narzędzia JIRA

Oferujemy:

  • Pracę przy projektach z obszaru kredytowego (bankowość)
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Współpracę na podstawie umowy B2B
  • Stawkę 100-130 zł/h netto na fakturę

Lokalizacja: Praca zdalna / Cała Polska

+48 (22) 653 85 92