Oferta z dnia: 2021-08-04

Inżynier Infrastruktury IT (16000zł na B2B) [1402] P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • realizacja postawionych celów, zarówno tych indywidualnych jak i zespołowych,
  • współpraca w zespole przy realizacji zadań,
  • wsparcie członków zespołów, w których lub z którymi pracuje.
  • aktywne poszukiwania rozwiązań problemów oraz optymalnych sposobów realizacji zadań
  • okresowa praca pod presją terminów i w sytuacjach ze swej natury stresujących
  • utrzymanie i rozwoj platform OpenStack
  • wdrażanie i utrzymanie systemów Linux
  • wdrażanie i utrzymanie systemów w środowiskach wirtualnych (KVM, Openstack)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

Doświadczenie zawodowe:

  • minimum 2 lata pracy przy budowie, utrzymaniu i rozwoju platform OpenStack
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy z Kubernetes oraz docker
  • minimum 3 lata pracy we wdrażaniu i utrzymaniu systemów Linux (preferowany RedHat, CentOS)
  • minimum 2 lata pracy we wdrażaniu i utrzymaniu systemów w środowiskach wirtualnych (KVM, Openstack)

Certyfikaty :

  • preferowany Red Hat Certified Architect; minimalnie - RedHat Certified Engineer
  • dodatkowy atut: Red Hat Certified System Administrator in Red Hat OpenStack lub certyfikaty równoważne albo równoważna wiedza i doświadczenie

Znajomość technologii:

  • CaaS/PaaS: Kubernetes lub OpenShift
  • Kontenery: Docker, containerd
  • Platformy IaaS: koniecznie - Openstack, dodatkowy atut - oVirt
  • Wirtualizacja: KVM
  • Klastry: Pacemaker, Haproxy
  • Storage: ceph
  • Sieć: calico
  • Middleware: RabbitMQ
  • Usługi: Postfix, Apache, Squid, Bind
  • Konsole zdalne: Dell iDrac, HP iLo
  • Automatyzacja: Ansible, Terraform, Puppet
  • Programowanie: koniecznie - Bash/Shell, dodatkowy atut - Python lub Go lub C/C++ lub Java
  • Systemy monitoringu: Prometheus, Grafana, Zabbix/Nagios,

Języki obce:

  • angielski zaawansowany (minimum poziom B2; preferowany C1/C2)
  • znajomość Hiszpańskiego lub Rumuńskiego lub Francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na B2B: 16000zł netto

  • prace w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • miejsce pracy: praca zdalna (biuro w Łodzi; po pandemii kilka dni pracy w ciągu miesiąca w Łodzi)

Lokalizacja: Łódź

+48 (22) 653 85 92