Oferta z dnia: 2021-06-17

Projektant Rozwiązań SOA [1384] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Realizacja prac analitycznych oraz projektowo-programistycznych
  • Administracja i utrzymanie platformy integracyjnej IBM
  • Udział w projektach informatycznych wymagających zastosowania platformy integracyjnej
  • Opracowanie dokumentacji projektowej, implementacja, testy i wdrażanie rozwiązań integracyjnych
  • Wsparcie procesów budowy i utrzymania standardów integracyjnych
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi wspierającymi procesy integracyjne

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Min. 2 lata doświadczenia w realizacji projektów informatycznych opierających się na technologiach integracyjnych IBM
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Dobra znajomość co najmniej trzech produktów IBM: IIB, DPG , DB2, API Connect, MQ
  • Znajomość języków programowania: XSL, ESQL, SQL
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspierających zwinne zarządzanie projektami (np. TFS, JIRA, Git, Kanban)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność i determinacja do osiągania wyznaczonych celów

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Praktyczna wiedza z obszaru teleinformatyki i realizacji projektów integracyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do nauki, ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Zdolność do analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę dla Klienta zajmującego się działalnością poszukiwawczo-wydobywczą surowców naturalnych
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od zaraz
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Lokalizacja: Lubin

+48 (22) 653 85 92