Oferta z dnia: 2021-06-01

Analityk Bezpieczeństwa (100-120 zł / h / B2B) [1361] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • analiza ruchu przepuszczonego przez Palo (spis ten dostarczany jest w postaci xls - pracy na samym Palo nie ma)
  • grupowanie ruchu w postaci dobrze opisanych reguł (konsultacja z przedstawicielami klienta, aby ustalić czy grupowanie jest zgodne oraz co to dokładnie jest za ruch)
  • przygotowanie xls z ustalonymi wcześniej regułami (nie wymaga to pracy po stronie Palo - zajmuje się tym inny dział)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętność poruszania się w kwestiach adresów IP, portów TCP/UDP oraz protokołów aplikacyjnych
  • doświadczenie w przygotowaniu wdrożeń jakichkolwiek NGFW (CP, Firepower, Fortinet, Hua, itp.) w celu ustalania wymagań klienta, realizacji tych wymagań, ustalania zakresu i sposobu integracji urządzeń z siecią klienta oraz posiadanie doświadczenie w procesie samego ich wdrażania
  • posiadanie zdolności w zakresie komunikacji z klientem zewnętrznym w celu wyjaśniania potencjalnych nieścisłości
  • biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim

Oferujemy:

  • pracę w firmie w branży telekomunikacyjnej
  • wynagrodzenie 100-120 zł / h / B2B
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • projekt długoterminowy (min. 8 miesięcy)
  • pracę od zaraz

+48 (22) 653 85 92