Oferta z dnia: 2021-05-11

Konsultant ETL (18000 - 20000 zł netto + VAT / B2B) [1362] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Przekładanie wymagań biznesowych na język techniczny
  • Implementacja wymagań biznesowych (4GL)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie projektowe lub zawodowe w roli konsultanta ETL
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu w 4GL
  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację ustną i pisemną (komunikacja w Zespole również w ENG)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność logicznego myślenia

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikaty SAS
  • Wiedza z zakresu metod ilościowych i analizy statystycznej
  • Doświadczenie projektowe w sektorze bankowym
  • Doświadczenie w obszarze ryzyka kredytowego (bardzo duży plus)

Oferujemy:

  • Pracę projektową dla globalnej organizacji finansowej, ze specjalizacją w obszarze ryzyka kredytowego
  • Język projektu: ENG + PL
  • Pracę zdalną (po pandemii w siedzibie Klienta w Warszawie - blisko metra)
  • Wynagrodzenie 18000 - 20000 zł netto + VAT / B2B
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92