Oferta z dnia: 2021-01-22

Administrator Infrastruktury IT [1315] P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • zorientowanie na realizację postawionych celów, zarówno tych indywidualnych jak i zespołowych
  • doskonała współpraca w zespole przy realizacji zadań, jak również chętne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi członkami zespołu - udzielanie wsparcia członkom zespołów, w których lub z którymi pracujesz.
  • aktywne poszukiwanie rozwiązań problemów oraz optymalnych sposobów realizacji zadań. Jakość i kompletność dostarczanych produktów i rozwiązań jest równie istotna jak terminowe ich dostarczanie
  • komunikowanie się w sposób otwarty i efektywny (nastawiony na realizację celu/zadania)
  • okresowa praca pod presją terminów i w sytuacjach ze swej natury stresujących

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

Doświadczenie zawodowe:

  • minimum 2 lata pracy we wdrażaniu i/lub utrzymaniu systemów Linux (preferowany Red Hat, CentOS)

Certyfikaty:

  • preferowany  Red Hat Certified Engineer; minimalnie – Red Hat Certified System Administrator lub certyfikaty równoważne albo równoważna wiedza i doświadczenie

Znajomość technologii:

  • Systemy operacyjne Linux
  • Wirtualizacja: KVM lub VMware ESXi
  • Usługi: Postfix, Apache, Squid, Bind
  • Konsole zdalne: Dell iDrac, IBM RSA, HP iLo
  • Programowanie: Bash/Shell lub Python lub C/C++ lub Java

Znajomość poniższych technologii będzie dodatkowym atutem:

  • Orkiestracja/PaaS: Kubernetes lub OpenShift
  • Kontenery: Docker lub rkt
  • Platformy IaaS:  Openstack lub VMware vCloud Director lub oVirt lub Proxmox
  • Klastry: Pacemaker, Haproxy, RedHat Cluster Suite
  • Systemy monitoringu: Prometheus, Grafana, Zabbix/Nagios,
  • Automatyzacja: Ansible, Terraform, Puppet

Języki obce:

  • Angielski zaawansowany (minimum poziom B2)
  • Znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego lub rumuńskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja: Warszawa, Łódź

+48 (22) 653 85 92