Oferta z dnia: 2019-10-08

Analityk OrderFlow/Service Manager (9000PLN/B2B) [1190]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie realizacji usług wewnętrznych i procesów biznesowych w ujęciu end2end zgodnie ze standardem oraz na ustalonym z Biznesem poziomie
  • tworzenie mechanizmów monitorujących i raportujących dla usług/procesów
  • współpracę z Odbiorcą Biznesowym oraz wewnątrz IT i z Dostawcami Zewnętrznymi w zakresie odpowiedzialności za świadczone usługi
  • analizę procesów i usług, interpretacja przebiegu procesów biznesowych na ich realizację w systemach informatycznych
  • analiza nieprawidłowości w funkcjonowaniu procesów/systemów, zgłaszanie błędów, współpraca w ich naprawie,
  • przygotowywanie i implementacja rozwiązań udrażniających procesowanie zamówień do czasu usunięcia źródeł zakłóceń,
  • agregacja danych z monitoringu i raportów, tworzenie na ich podstawie wizualizacji flow procesów biznesowych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • atutem będzie wiedza z zakresu funkcjonowania Środowiska Zintegrowanego Mobile oraz doświadczenie z pracy w tym środowisku,
  • koniecznie znajomość SQL, PL/SQL,
  • doświadczenie w roli analityka procesów biznesowych lub analityka systemowego,
  • umiejętności dekompozycji procesów biznesowych na komponenty (w szczególności techniczne), tworzenie map procesów biznesowych wraz z zamodelowaniem w nich punktów kontrolnych niezbędnych do monitorowania procesów w ujęciu end-to-end,
  • umiejętność analizy danych liczbowych,
  • znajomość narzędzi do monitorowania i raportowania procesów biznesowych - SPAGO BI (Open Source Business Intelligence), Talend Open Studio,
  • pozyskiwanie, integrowanie i wykonywanie operacji na danych z różnych środowisk informatycznych,
  • umiejętność efektywnego organizowania pracy,
  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

Oferujemy:

  • możliwość poznania procesów biznesowych w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w miesiącu

+48 (22) 653 85 92