Oferta z dnia: 2019-10-03

Backend Developer [1188] AM

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie oprogramowania oraz budowę zaawansowanych rozwiązań analitycznych w ramach działań zespołu Data Solutions & Analytics;
  • rozwijanie i utrzymywanie dobrej jakości kodu;
  • rozwiązywanie błędów oprogramowania oraz aktywny udział w poprawie jakości systemu;
  • praca w kilku projektach równocześnie;
  • udział w rozwijaniu standardów i dobrych praktyk w obszarze inżynierii oprogramowania, a także zapewnienie ich realizacji;
  • rozwijanie i utrzymywanie dobrej jakości dokumentacji technicznej;

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • rok doświadczenia zawodowego na porównywalnym stanowisku oraz licencjat w dziedzinie informatyki (lub w dziedzinie pokrewnej);
  • znajomość koncepcji mikroserwisów i konteneryzacji oraz platform Docker i Kubernetes;
  • dobra znajomości Python 3.x;
  • znajomość baz danych SQL oraz NOSQL;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja po angielsku);
  • kompetencje analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność współpracy i działania w zespole;
  • nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie;

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • co najmniej robocza znajomość środowisk chmurowych (preferowany AWS);
  • praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (preferowany Git);
  • znajomość co najmniej jednego z języków programowania: GoLang, Java, C/C++, Scala;
  • umiejętność posługiwania się technologiami wyszukiwania pełnotekstowego (preferowany Elasticsearch);
  • zdolność projektowania relacyjnych baz danych;
  • znajomość metodyk zwinnego programowania (preferowany Kanban);

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • możliwość różnych form i wymiarów czasowych zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju kompetencji i zainteresowań;
  • doskonała atmosfera pracy;

+48 (22) 653 85 92