Oferta z dnia: 2019-09-19

Specjalista ds. obsługi systemu biznesowego (3500 - 5000 zł brutto / UZ) [1186] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • rozpatrywanie i analiza reklamacji (sprzedażowych/rozliczeniowych) w systemie w porozumieniu z przedstawicielami biznesowymi oraz przedstawicielami systemów zależnych
  • konfiguracja systemu (reguły techniczne i biznesowe w systemie) poprzez implementację grup produktowych i celów dla handlowców będących podstawą dla wykonywania rozliczeń
  • realizacja raportów kontrolnych, audytowych i wynikających ze standardów np. czynności kontrolnych SOX (miesięczne, kwartalne, półroczne i roczne)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • bardzo dobra komunikacja interpersonalna (komunikacja z Klientem)
  • wysoka motywacja do nauki umiejętności technicznych z zakresu IT (np. SQL)
  • zaangażowanie, samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • praktyczna znajomość języka SQL lub SAS 4GL

Oferujemy:

  • pracę u Klienta z branży telekomunikacyjnej
  • wynagrodzenie na poziomie 3500 - 5000 zł brutto w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w miesiącu
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • godziny pracy między 9:00 a 17:00
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej (po kilku miesiącach od momentu rozpoczęcia współpracy)

+48 (22) 653 85 92