Oferta z dnia: 2019-09-18

Java Developer/Projektant Systemu [1185] K

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Rozwój i utrzymanie kluczowego systemu odpowiedzialnego za obsługę posprzedażną milionów klientów i użytkowników aplikacji realizujących sprzedaż usług mobilnych i konwergentnych:

  • Projektowanie architektury rozwiązań (w tym także integracyjnych) na podstawie wymagań użytkownika i zgodnie z zaleceniami/standardami architektonicznymi
  • Opieka nad powierzonym systemem w zakresie kontroli wszelkich zachodzących w nich modyfikacji i ich spójności z ogólną architekturą rozwiązania
  • Weryfikacja i akceptacja architektury rozwiązań (w tym także integracyjnych) wykonywanych przez firmy zewnętrzne
  • Tworzenie oprogramowania, elementów oprogramowania, testowanie w ramach zadań działu:

                            - Implementacja skalowalnych usług w architekturze micro-services
                            - Konfiguracja narzędzi do automatyzacji prac
                            - Praca z kodem i systemem kontroli wersji
                            - Udział w testowaniu aplikacji (testy jednostkowe, testy automatyczne, testy regresji)
                            - Deployment aplikacji na środowiskach testowych i produkcyjnych
                            - Identyfikacja zagrożeń związanych z systemami klasy Enterprise - logowanie zdarzeń, monitorowania pracy,  wąskie gardła
                            - Odpowiedzialność za tworzony kod aplikacji i czytelność kodu
                            - Monitoring jakości kodu
                            - Dokumentowanie tworzonego kodu
                            - Odpowiedzialność na produkcyjne działanie aplikacji, analiza i usuwanie błędów produkcyjnych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Java Developer (preferowana Java 8) – biegła znajomość zasad programowania obiektowego, dekompozycji, hermetyzacji
  • Doświadczenie w pracy z framework’ami: Spring 4, Hibernate, JS, JSP
  • Biegła znajomość:

                           - systemów relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL, PostgreSQL), SQL
                           - narzędzi: GIT, JIRA, Jenkins, Maven
                           - środowisk programistycznych: IntelliJ IDEA
                           - serwerów aplikacyjnych ( Tomcat/Wildfly/nginx)
                           - metodyki Scrum i XP, DevOps

                           - doświadczenie w pracy w trybie Continuous Delivery, Continuous Integration
                           - budowania i konsumowania RestFull API
                           - SOAP API
                           - administracji systemem Linux
                           - administracji aplikacją Apache

  • Umiejętność pracy w reżymie projektowym (Waterfall/Agile)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość platformy SAP Hybris
  • Doświadczenie w roli projektanta systemu
  • Znajomość produktów i procesów telekomunikacyjnych FIX/mobile

Oferujemy:

  • Pracę u klienta z branży telekomunikacyjnej
  • Możliwość współtworzenia długoterminowej strategii rozwoju architektury systemu, który jest głównym modułem nowo projektowanej cyfrowej platformy, obsługującej kilkanaście milionów użytkowników
  • Pracę w nowoczesnych i popularnych obecnie na rynku technologiach
  • Poszerzanie doświadczenia w zakresie skalowalności, dostrajania wydajności złożonych środowisk programistycznych
  • Pozyskiwanie i poszerzanie kompetencji inżyniera DevOps – możliwość pracy nad automatyzacją wszystkich aspektów dostarczania naszego programu, architektury, projektowania, implementacji, testowania i optymalizacji
  • Wewnętrzne szkolenia i konferencje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytych umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w Centrum Warszawy z łatwym dojazdem
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Niepowtarzalną atmosferę w zespole
  • Długoterminową współpracę - po zakończonych projektach czekają nowe zadania

+48 (22) 653 85 92