Oferta z dnia: 2019-08-02

Lider testów automatycznych (720 zł netto / MD / B2B) [1169]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Zarządzane członkami zespołu testerów automatycznych, w tym zlecanie zadań, monitoring oraz review wykonanych prac, mentoring
  • Wypracowanie i wdrożenie podejścia do automatyzacji testów w projekcie
  • Wspieranie zespołu w zakresie automatyzacji testów
  • Tworzenie i utrzymywanie skryptów do automatyzacji testów aplikacji
  • Przeprowadzanie testów automatycznych z użyciem narzędzia Selenium WebDriver, lub innym, a także parametryzacja, konfiguracja oraz integracja narzędzia z innymi narzędziami
  • Planowanie, projektowanie oraz dokumentowanie testów automatycznych, analizowanie wyników oraz wymagań do testów, zgłaszanie defektów
  • Przygotowywanie danych testowych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowana: informatyka lub kierunek pokrewny)
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie automatyzacji testów
  • Udział w dużych projektach biznesowych i IT
  • Doświadczenie w pełnieniu roli lidera lub osoby rozdzielającej i weryfikującej realizację zadań innych członków zespołu testowego
  • Znajomość metodologii i technik testowania
  • Znajomość przynajmniej trzech narzędzi do automatyzacji testów, w tym minimum Selenium WebDriver
  • Znajomość narzędzi oraz technologii z zakresu : MF ALM, JIRA, GIT, Java, TestNG, JUnit, JavaScript, VBScript, VBA, .NET, SQL, Jenkins, Python, Perl, Ruby, HTML, PHP, Bash, Postman i inne
  • Znajomość  metodyki technik testowania wg ISTQB
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do nowych technologii i narzędzi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę u Klienta z branży energetycznej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • 720 zł / MD
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B

+48 (22) 653 85 92