Oferta z dnia: 2019-04-10

Expert Narzędzi Monitorowania [1136]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Doświadczenie w zakresie poniżej zestawionych narzędzi musi umożliwiać realizowanie usług na systemach operacyjnych Linux, Windows, Unix, platformy virtualnej w zakresie:
- instalacji i  konfiguracji agenta monitorującego/zarządzającego
- tworzenia grafów wspomagających identyfikację źródeł niedostępności infrastruktury
- analizę i wizualizację logów infrastruktury informatycznej i aplikacji
- podłączenia agentów do centralnych konsol
- developmentu specyficznych (custom) wymagań w zakresie monitorowania/zarządzania dla danego narzędzia
- budowy integracji pomiędzy narzędziami
- dostarczania usług dla innych narzędzi OpenSource w oparciu o DevOps-owy model współpracy

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

Doświadczenie w konfigurowaniu i utrzymaniu następujących narzędzi monitorowania i zarządzania:
Podstawowe:
- Zabbix
- Graphana
- Elastic Search
- Prometheus

Dodatkowy atut:
- Ansible
- Puppet

Lokalizacja: Łomża, Warszawa, Łódź

+48 (22) 653 85 92