Oferta z dnia: 2019-04-03

Developer [1134]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w wykorzystywanych na stanowisku językach oprogramowania lub skryptowych
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami i wytycznymi wewnętrznymi
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Tworzenie planów i przypadków testowych dla nowych oraz istniejących funkcjonalności
  • Dobre rozumienie dużego systemu na poziomie architektury i interfejsów

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • 2 letnie doświadczenie w pracy z tworzeniem oprogramowania
  • Umiejętność komunikowania się na poziomie dobrym w języku angielskim - poziom B1-B2
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość sieci i systemów telekomunikacyjnych

Kompetencje techniczne

dobra znajomość:

  • Web applications - Backend: JAVA, Spring Boot, Spark Java, Java Servlets
  • Web pages: HTML5, CSS3, AJAX, jQuery
  • Test Driven Development: Unit tests
  • SQL databases: Oracle, PostgreSQL

znajomość:

  • CI/CD: Git, Jenkins, Ansible, JIRA
  • Web services: REST API (JAVA)
  • Service platforms: AAA, LDAP
  • Linux / Unix: Centos/Redhat
  • Scripts: Sh, Bash, Python

+48 (22) 653 85 92