Oferta z dnia: 2019-03-27

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji IT [1133] W

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • realizowanie projektów rekrutacyjnych IT
  • telefoniczne oraz bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Kandydatami
  • budowanie bazy Kandydatów
  • rekrutacje pracowników do pracy stałej oraz kontraktowej
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami, Kandydatami
  • udział w targach branżowych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • dojrzałość biznesowa i emocjonalna
  • pozytywne usposobienie
  • sumienność i systematyczność
  • umiejętność wyznaczania celów - zorientowanie na rezultat

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane w branży IT)
  • doświadczenie w pracy metodą Direct Search
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferujemy:

  • poszerzenie wiedzy z zakresu rekrutacji IT
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w centrum Warszawy
  • możliwość korzystania z pakietu medycznego oraz karty sportowej

+48 (22) 653 85 92