Oferta z dnia: 2019-03-19

Specjalista ds. rozwoju i utrzymania procesów ETL [1129] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie procesów ETL w dedykowanych narzędziach
  • Analiza systemowa i biznesowa danych
  • Dbanie o wysoką, jakość rozwiązań
  • Dokumentowanie wdrażanych zmian
  • Optymalizacja rozwiązań

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek IT)
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL
  • Min. 2-4 lata doświadczenia w pracy z bazami danych
  • Zdolność dostrzegania potencjalnych miejsc do usprawnienia procesów
  • Chęć zajmowania się projektowaniem i rozbudowywaniem systemu o nowe obszary
  • Pasja w realizacji testów i optymalizacji złożonych rozwiązań
  • Satysfakcja z udziału w nieszablonowych projektach Agile
  • Przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość bazy danych Teradata
  • Znajomość środowisk klasy BI oraz hurtowni danych
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT oraz systemu Jenkins

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz wsparcie bardziej doświadczonych kolegów
  • Udział w ciekawych projektach
  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole
  • Pracę w oparciu o metodykę Agile
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Zatrudnienie na podstawie B2B / umowy zlecenie / umowy o dzieło

+48 (22) 653 85 92