Oferta z dnia: 2019-03-13

Specjalista Automatyzacji Procesów i Rozwoju Narzędzi Biznesowych [1128] P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołem tworzącym rozwiązania informatyczne wspierające procesy techniczne
  • Utrzymanie istniejących rozwiązań robotów programowych, które automatyzują procesy w systemach informatycznych
  • Odpowiedzialność za uruchamianie robota, identyfkacje problemów oraz testowanie dostarczonych poprawek
  • Poznanie zasad automatyzacji procesów z wykorzystaniem narzędzi klasy Robotic Automation (RPA)
  • Poznanie środowiska pracy zespołu DevOps.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Znajomość systemu operacyjnego i Windows (konfiguracja i utrzymanie).
  • Podstawowa znajomość jednego języka programowania (np. Visual Basic lub C#)
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Język angielski - mile widziana znajomość na poziomie B1

Oferujemy:

  • Pracę w wiodącej firmie z branży telekomunikacyjnej
  • Wynagrodzenie na poziomie 6000PLN brutto (umowa zlecenie lub B2B)
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja: Słupsk

+48 (22) 653 85 92