Oferta z dnia: 2019-02-20

Młodszy Administrator infrastruktury LAN/WAN z komponentami Firewall [1127] AM

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • administracja sprzętem sieciowym różnych czołowych producentów
  • usuwanie awarii, problemów, incydentów w sieciach
  • udział w międzynarodowych projektach związanych z utrzymaniem infrastruktury sieciowej
  • możliwość realizacji samodzielnych projektów z zakresu sieci

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • podstawy teoretyczne z zakresu sieci - Switching, Routing, NAT, filtracja pakietów
  • umiejętność podstawowego posługiwania się systemami Windows, Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z partnerami technicznymi
  • chęć rozwijania się również poza zakres sieci

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie podstawowych certyfikatów Juniper, Cisco

Oferujemy:

  • możliwość awansu
  • możliwość dostosowania czasu pracy
  • zapewnienie możliwości rozwoju w zakresie różnych technologii sieciowych oraz w ramach mobilności w ramach innych obszarów infrastruktury
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • umowę B2B / zlecenie / o dzieło
  • możliwość dostosowania czasu pracy (oferta dla studentów)

Lokalizacja: Łódź

+48 (22) 653 85 92