Oferta z dnia: 2019-01-23

Full-stack Developer (Zend Framework 2/3) [1110]P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

   Współpraca z zespołem w zakresie tworzenia i rozwijania nowoczesnych rozwiązań webowych

   Dbanie o odpowiednią jakość oprogramowania, jego bezpieczeństwo i skalowalność.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

   Umiejętność pracy zespołowej,

   Zdolności organizacyjne i kierowanie się zdrowym rozsądkiem,

   Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Wymagane umiejętności techniczne:

   PHP 7

   MySQL

   HTML, CSS, SASS/LESS, JavaScript

   Git

   Composer

   NPM

   Tworzenie testów jednostkowych

   Język angielski - minimum bierna komunikacja/czytanie dokumentacji

   Mile widziane doświadczenie z Zend Framework

   Znajomość systemów Linux będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

   Wynagrodzenie: 8500 - 12500 PLN

   Tryb pracy wg preferencji: pracę w biurze w Warszawie, pracę zdalną bądź tryb mieszany

   Elastyczne godziny pracy

   Partnerską atmosferę

   Szkolenia, zdobywanie nowych kompetencji

   Pakiet medyczny

   Forma zatrudnienia: współpraca B2B lub etat

Lokalizacja: Praca zdalna / Cała Polska

+48 (22) 653 85 92