Architekt

Architekt Rozwiązań

Praca hybrydowa

Lokalizacja:

Warszawa, Ochota

Data dodania:

2024-07-13

Wymagane umiejętności:

REST
DDD
Kafka
SRE
Docker
Kubernetes
GCP
mikroserwisy

Mile widziane:

Azure Logic Apps
AWS Step Functions

Forma zatrudnienia:

Kontrakt B2B

Stawka:

27000-32000

netto miesięcznie ( + VAT)

Opis projektu:

Rozwój oraz utrzymanie grupy systemów odpowiedzialnych za proces sprzedażowy dla klientów indywidualnych oraz niższych segmentów klientów biznesowych.
W ramach projektu rozwijany jest system commerce SAP Hybris wraz z otaczającą go chmurą Mikroserwisów sprzedażowych (na platformie K8S) oraz systemów towarzyszących jak customer credit verification czy identity verification.
Projekt ma charakter stały a rozwój realizowany jest w ramach projektów biznesowych (BAU) oraz projektów wewnętrznych IT mających na celu podniesienie jakości i wydajności, refaktor czy spłatę długu technologicznego.
Poszukujemy experta posiadającego doświadczenie w branży Telco.

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie z AR równoległych zespołów oraz AR Train Sales koncepcji i strategii rozwoju oraz granic funkcjonalnych głównego systemu sprzedażowego oraz procesów sprzedażowych
  • Współpraca z PO zespołu przy pracy nad BL w zakresie modelowania wymagań i procesów biznesowych w zgodzie z przyjętą strategią rozwoju systemu sprzedażowego
  • Codzienna praca z developerami i testerami celem dowiezienia wartości biznesowej w terminie i budżecie z zachowaniem jak najwyższej jakości
  • Projektowanie punktów styku systemu sprzedażowego z pozostałymi systemami w firmie
  • Analiza wydajności i skalowalności systemu sprzedażowego oraz procesów sprzedażowych
  • Doradztwo technologiczne rozwiązań IT dla jednostek biznesowych oraz wewnątrz organizacji IT

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, najlepiej dla jednego z liderów branży (must have)
  • Umiejętność pracy zarówno z biznesem (rozumienie specyfiki i potrzeb biznesu, asertywność) jak i developerami (praca z kodem – co najmniej umiejętność czytania kodu – doświadczenie developerskie będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy z metodyce agile w zespole SCRUM
  • Gotowość do pracy hybrydowej (2 dni w biurze, 3 dni zdalnie)
  • Doświadczenie w nowoczesnym modelu projektowaniu architektury:
  • REST (+CQRS, ew. alternatywne modele komunikacji: gRPC), Swagger / OpenAPI
  • Architektura mikroserwisów
  • DDD (Domain-Driven Design)
  • Systemy oparte o zdarzenia (EDA – Event-Driven Architecture) + Kafka
  • Konteneryzacja i systemy chmurowe (Docker, Kubernetess, GCP)
  • Podstawy SRE (Site Reliability Engineering)

To oferujemy:

  • Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej
  • 50% zniżki na produkty pracodawcy (TV, internet, telefon)
  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych
  • Duże pole do wdrażania własnych pomysłów
  • Długotrwałe zatrudnienie

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie zajęć sportowych

Interesuje Cię ta oferta?